Aktuality

AJ MY SME TATRY!

AJ MY SME TATRY!

25.2.2019

Výzva pro všechny turisty, horolezce, skialpinisty, horské lyžaře, chataře, nosiče a horské vůdce, kteří jsou považováni za neoddělitelnou součást kulturního dědictví Tater.

Pokud si najdete chvilku, přečtěte si a případně se připojte k výzvě předsedy Slovenského horolezeckého spolku JAMES Igora Kollera, předsedy Klubu slovenských turistů Petra Dragúně a prezidenta Slovenského vysokohorského turistického spolku Michala Káčerika a předsedy Slovenské skialpinistické asociace Igora Žiaka:

AJ MY SME TATRY!

Vybízejí v ní k podepsání petice, která se vyhrazuje proti návrhu nového Návštěvního řádu TANAPu, který podle jejich názoru zásadním způsobem omezuje vysokohorskou turistiku, horolezectví a další sportovní aktivity ve Vysokých Tatrách.

Ve výzvě vysvětlují své postoje, popisují důvody, kvůli kterým se proti tomuto návrhu nového Návštěvního řádu TANAPu vymezují a navrhují vytvoření pracovní skupiny, která by po diskuzi se zainteresovanými stranami připravila moderní, jednoduchý, jasný a nediskriminující návštěvní řád.

Petici si můžete přečíst a případně se připojit zde:

AJ MY SME TATRY!

Další aktuality

Nábor instruktorů pro rok 2020- Z-AGENCY

Nábor instruktorů pro rok 2020- Z-AGENCY

15.12.2019

Z-Agency hledá nové instruktory pro rok 2020.

Celá aktualita
Nakladatelství JOTA: SKIALPINISMUS

Nakladatelství JOTA: SKIALPINISMUS

10.11.2019

Nakladatelství JOTA představilo novinku v podobě knihy SKIALPINISMUS, praktickou příručku pro začínající i pokročilé skialpinisty.

Celá aktualita

Všechny aktuality